0 Comments

Cyfrowe rynki walutowe odnotowały w tym tygodniu pewne przyzwoite zyski, ponieważ ogólna wycena rynkowa wszystkich ponad 7000 aktywów kryptograficznych utrzymuje się powyżej 446 mld USD. Inwestorzy po raz pierwszy od 2018 r. po raz pierwszy od tego czasu zaobserwowali w czwartek skok cen bitcoinów powyżej strefy 16 tys. dolarów.

Bitcoin i szereg innych aktywów kryptograficznych wspinają się na północ w cenie w czwartek 12 listopada 2020 roku. W momencie publikacji, cała gospodarka kryptograficzna wzrosła o ponad 2%, a jej wartość wynosi obecnie 446 miliardów dolarów.

Podczas porannych sesji handlowych w czwartek, Bitcoin (BTC) dotknął wysoką cenę 16.177 dolarów na Bitstamp. Ostatni raz cena Bitcoinu była w tym przedziale 6 stycznia 2018 roku. Cena BTC cofnęła się od czasu dotknięcia wysokiej ceny z 2020 roku.

Aktualizacja Rynku: Bitcoin Spikes ponad 16K dolarów, RSI Warm Up poziomów, Retraktacje cen za kolejną próbę
Wykres BTC/USD na Bitstamp pokazuje, że we wczesnych godzinach porannych sesji handlowych BTC dotknęła wysoka kwota 16.177 dolarów.

Kryptoanalityk Willy Woo poinformował 11 listopada, że względny wskaźnik siły Bitcoin’a (RSI) zaczyna się rozgrzewać. Podczas wyświetlania wykresu na Twitterze, Woo tweetował: „Zielone koło oznacza, gdzie jesteśmy w tym makro-cyklu. Początek głównego biegu byka (w przypadku, gdy nie jest to już oczywiste). BTC na łańcuchu Wskaźnik względnej wytrzymałości jest po prostu ocieplenie. Czerwone pionowe są połówkami, dostarczając byczego impulsu uderzeniowego“.

Aktualizacja Rynku: Bitcoin Spikes ponad 16K dolarów, Poziomy RSI Warm Up, Retrakcje cen za kolejną próbę.

Bitcoin (BTC) wzrósł o ponad 80,98% rok do roku w stosunku do dolara amerykańskiego, a w ciągu ostatnich 90 dni, aktywa wzrosły o 35% w stosunku do USD. Wykresy 30-dniowe pokazują, że BTC zyskał ponad 39% w ciągu ostatnich czterech tygodni, jak również.

Niektórzy traderzy uważają, że druga runda wybuchów Covid-19 może popchnąć cenę w kierunku retracement. Krypto przedsiębiorcy @Chase_nl wyjaśnił swoje przewidywania do jego 18.000 zwolenników Twitter 11 listopada. „Jak euforia wymiata CT (crypto Twitter), Covid drugiej fali jest zamiatanie świata,“ Chase tweeted. „Czy Fed interwencja utrzyma wszystko na powierzchni? Prawdopodobnie. Ale pandemia + tygodniowy opór = zmniejszyć ryzyko dla mnie. Jak już mówiłem, sprzedałem trochę bitcoin spotu za 15750 dolarów. Dzisiaj, trochę ETH za 472$.
W nocie badawczej Messari, firma pokazuje, że Bitcoin (BTC) ma lepsze wyniki niż złoto, akcje, gotówka i obligacje w tym roku, jeśli chodzi o zyski skorygowane o ryzyko. Messari wykorzystał „Bitcoin Sharpe Ratio“, aby sprawdzić wyniki aktywów kryptograficznych.

Jeśli BTC konsoliduje się powyżej 16 tys. dolarów, niektórzy inwestorzy spodziewają się „prawdziwego krachu“ po tym momencie. „W porządku, nowy plan gry jest to, że zamierzamy wykonać skomplikowany chop w górę, który rekts ltf traderów“, krypto inwestora @Lomahcrypto wyjaśnił na Twitterze. „Wypchnij go poza cel byczego konsensusu… $16,400-16,700, a potem mamy nasz pierwszy prawdziwy krach, który przypomina wszystkim o destrukcyjnej naturze BTC nawet na byczym rynku.“

W momencie publikacji Bitcoin (BTC) nadal próbuje ponownie przekroczyć region 16 tys. dolarów i handluje w przedziale od 15,750 do 15,950 dolarów w ciągu ostatnich dwóch godzin.
Ethereum (ETH) zamienia się na 461$ za jednostkę, podczas gdy Bitcoin Cash (BCH) w momencie publikacji handluje za 257$. Społeczność BCH spodziewa się widelca za trzy dni 15 listopada 2020.
O 9:05 rano (EST), cena Bitcoin (BTC) ponownie przeskoczyła 16 tys. dolarów uchwytu i aktywa kryptograficzne są obecnie wyceniane na 16,070 dolarów za jednostkę.

Author

info@autismeactus.org